Nabídka práce / M&P Promotion

Promotérka/Promotér farmaceutických produktů v lékárnách

Do našeho týmu hledáme spolehlivé a zkušené promotérky a hostesky pro obsazení volných pozic v celé ČR.

Požadujeme:

  • Chuť pracovat, získat nové zkušenosti, znalosti, dovednosti
  • Umění komunikovat s lidmi, mít přesvědčovací schopnosti
  • Profesionální, příjemné vystupování
  • Obchodní nadání a vysoké pracovní nasazení, “tah na bránu”
  • Zkušenosti s hostesingem, případně s přímým prodejem výhodou
  • Schopnost prezentovat jakýkoliv výrobek
  • Spolehlivost, zodpovědnost a pozitivní myšlení

Nabízíme:

  • Práce v lékárnách v celé ČR a SR
  • Pracovní doba 6 - 8 hodin
  • Spolupráce formou brigády (DPP nebo na ŽL), v budoucnu HPP
  • Pravidelnou nabídku práce po celý rok pro různé farmaceutické společnosti
  • Reference pro Vašeho budoucího zaměstnavatele
  • Pomoc profesionálního školitele (Trainee) po celou dobu práce v MPP
  • Mzda ve výši až 130 Kč/hod., motivační bonusy

V případě, že Vás nabídka oslovila a splňujete naše požadavky, prosím vyplňte vstupní formulář.

* Povinné položky

Kontakty

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *

Kontaktní adresa

Ulice: *
č.p.: *
Město: *
PSč: *

Práce/Studia

Statut: *

Popis

Datum narození: *
Výška: *
Váha: *
Míry: *
Konfekční velikost: *

Náplň práce

Promo akce v lékárnách
Ochutnávky, sampling
Hostesing
Outdoor promotion
Pruzkum trhu
Mystery shopper
AREA manager
Farmaceutický reprezentant

řidičské oprávnění

Vlastníte řidičské oprávnění - skupina? *
Vlastníte nebo máte k dispozici automobil? *
Jste ochotna používat k práci vlastní automobil? *
Lokalita, kde jste schopna/ochotna pracovat? *

Zkušenosti a vlatnosti

Předchozí pracovní zkušenost: *
Charakterové vlastnosti: *

Jazykové znalosti

Jazyk:
Úrověň znalosti:
Jazyk:
Jazyk:
Doplňující informace:

Osobní fotografie

Zašlete nám Vaši osobní fotografii (max. velikost do 1,5 MB):
Naše společnost postupuje při zpracování osobních údaju v souladu se zákonem 101/2000 Sb.,
o ochraně osobních údaju.