Další služby / M&P Promotion

Sampling

Zavádíte na trh nový výrobek nebo jen potřebujete, aby se ten stávající dostal až k zákazníkovi, který si ho osobně vyzkouší?

Poskytněte nám vzorek a my ho Vašemu zákazníkovi dodáme. Jsme schopni distribuovat Vaše produktové vzorečky rychle a kvalitně po celé České a Slovenské republice.

 

Mystery shopping

Pro farmaceutické společnosti

Vydáme se do terénu a utajeným nákupem produktů našeho klienta budeme monitorovat znalosti farmaceutů o produktech. Vysledujeme i další faktory ovlivňující prodej, jako například umístění produktů či vystavení POS.

Monitorujeme i další prodejní postupy, jako pozice, počet a způsob nabízení substitučních nebo konkurenčních produktů.

Jsme schopni poskytnout i velmi důležité informace o aktivitách konkurence, o konkurenčních prodejních strategiích nebo konkurenčních produktech.

Všechny informace, které pro formou mystery shoppingu zjistíme, se mohou stát základním ukazatelem pro další strategické kroky a postupy našeho klienta.

Pro majitele lékáren

Utajeným nákupem zjistíme úroveň prodejních a komunikačních dovedností a profesionalitu chování zaměstnanců - farmaceutů.

Budeme sledovat i další faktory ovlivňující obrat lékárny, jako například interiér prodejního místa, umístění produktů, vystavení POS či kategorizaci produktů.

Vysledujeme i další prodejní postupy, jako množství a typ materiálů předaných klientům, pozice a značku nabízených produktů, způsob nabízení substitučních produktů, naplnění pomyslného nákupního košíku, způsob aplikace podpůrných marketingových nástrojů (bonusy, slevy, dárky), které mají vliv na růst prodeje.

Hostesing

Pořádáte kongresy, veletrhy, konference, sympozia, nebo se takových akcí účastníte?

Nabízíme tým zkušených hostesek, které budou při akcích profesionálně reprezentovat vaši společnost. Hostesky vám budou nápomocny v organizačních záležitostech, budou aktivně oslovovat vaše zákazníky a předávat jim důležité informace spolu s propagačními materiály.

Pronájem promo stánků

Charakteristika promo stánků

  • velmi poutavý design
  • zajímavé barvy (bílá, zelená, červená)
  • velmi lehké 9,5 kg = snadno přenosné
  • stánek je přenosný v pevné tašce s popruhem přes rameno
  • promo stánky Vám dodáme kdekoliv po ČR

Cena pronájmu promo stánku

1 - 5 dní6 - 10 dní11 a více dní
1 stánek / den700,- Kč600,- Kč500,- Kč

V případě pronájmu více stánků cena dohodou. Ceny jsou bez DPH.