Přeskočit na hlavní obsah

Nabídka práce / M&P Promotion

Aktuálně hledáme kolegu na tyto pracovní pozice:

Promotérka/Promotér   Farmaceutický reprezentant

Promotérka/Promotér farmaceutických produktů v lékárnách

Požadujeme:

  • Chuť pracovat, získat nové zkušenosti, znalosti, dovednosti
  • Umění komunikovat s lidmi, mít přesvědčovací schopnosti
  • Profesionální, příjemné vystupování
  • Obchodní nadání a vysoké pracovní nasazení, “tah na bránu”
  • Zkušenosti s hostesingem, případně s přímým prodejem výhodou
  • Schopnost prezentovat jakýkoliv výrobek
  • Spolehlivost, zodpovědnost a pozitivní myšlení

Nabízíme:

  • Práce v lékárnách v celé ČR a SR
  • Pracovní doba 6–8 hodin
  • Spolupráce formou brigády (DPP nebo na ŽL), v budoucnu HPP
  • Pravidelnou nabídku práce po celý rok pro různé farmaceutické společnosti
  • Reference pro Vašeho budoucího zaměstnavatele
  • Pomoc profesionálního školitele (Trainee) po celou dobu práce v MPP
  • Mzda ve výši až 160 Kč/hod., motivační bonusy
V případě, že Vás nabídka oslovila a splňujete naše požadavky, prosím vyplňte

Vstupní formulář

Farmaceutický reprezentant pro prodej volně prodejných léčiv, doplňků stravy

Vaši zákazníci budou lékárny a zdravé výživy v Praze a Středočeském kraji.

Náplň práce:

  • Pravidelné návštěvy lékáren a zdravých výživ
  • Prezentace svěřených produktů
  • Hledání nových zákazníků a prodejných kanálů
  • Zajištění transferových objednávek přes distribuční společnosti
  • Reporting vedení společnosti, aktualizace databáze klientů

Požadujeme:

  • Chuť pracovat a přijímat nové výzvy
  • Nebát se komunikovat a prezentovat, aktivní přístup k prodeji
  • Min. středoškolské vzdělání
  • Práce na Živnostenský list / později po zapracování možné HPP/
  • Vlastní automobil /později po zapracování možný firemní vůz/
  • Praxe v oblasti obchodu výhodou, zkušenost s farmacií je samozřejmě výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B- aktivní řidič, uživatelská znalost MS Office
  • Místo bydliště a výkonu práce – Praha, blízké okolí

Nabízíme:

  • Již vytvořená databáze zákazníků, zajímavé produktové portfolio
  • Být součástí úspěšné obchodní společnosti /později můžeme i HPP/
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon, IT vybavení, v budoucnu firemní vůz
  • Férový přístup a přátelské pracovní prostředí

Kontakty

Kontaktní adresa

Práce/Studia

Popis

Řidičské oprávnění

Zkušenosti a vlastnosti

Jazykové znalosti

Osobní fotografie

Zašlete nám Vaši osobní fotografii (max. velikost do 1,5 MB).